• Detail firmy

Ing. Jaroslav Červenka

Základní popis

Výroba dokumentárních, propagačních a reklamních multimediálních prezentací. Pořizování a zpracování digitálních videozáznamů a fotodokumentací.

Adresa

Za Kostelem 26
664 63 Přísnotice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65785771
DIČ:  CZ5609290434
Rok založení:  1996
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tvorba reklamního klipu, dokumentu

Kontaktní údaje

E-mail: cervenka.jack@gmail.com
WWW: www.jacer.org

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Červenka - Majitel

Mobil: +420 731 754 196
E-mail: cervenka.jack@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MEUS s.r.o.

Specializujeme se na zaměstnávání kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníků do strojírenského odvětví. Pracovníky dle Vašeho zadání vyhledáme, zaměstnáme v pracovněprávním vztahu a vyšleme na Vámi určené pracoviště.

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.