• Detail firmy

Ing. Jaroslav Čajka

Základní popis

Jsme firma zabývající se kompletními dodávkami vzduchotechniky, klimatizace a tepelných čerpadel - od návrhu přes realizaci k následnému servisu.

Adresa

Klentnice 76
692 01 Klentnice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76640949

Výrobky, činnosti

Klimatizace

Kontaktní údaje

Mobil: +420 720 449 179
E-mail: brno@cajka-klima.cz
WWW: www.cajka-klima.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Čajka - Majitel

Další firmy v oboru

Buriánek - klimatizace s.r.o.

Buriánek-klimatizace s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky i klimatizace. Dále dodáváme tepelné a protipožární izolace, vyrábíme vzduchotechnické potrubí a v naší prodejně můžete zakoupit veškeré komponenty pro vzduchotechniku a nerezové komínové systémy. Naši odborníci Vám rádi poradí a zhotoví technický návrh.

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.

Roman Filip - RFI servis

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky, montáž a servis vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení. Zajišťujeme rovněž revize plynových zařízení. Kompletní informace o službách, které poskytujeme, naleznete na našich webových stránkách.