• Detail firmy

Ing. Jaromír Chytil

Základní popis

Prodej, měření a diagnostika ložisek. Nabídka poradenství v oblasti výběru a použití ložisek pro elektromotory či ruční elektrické nářadí.

Adresa

Sportovní 515/7
789 85 Mohelnice

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75926164

Výrobky, činnosti

Prodej, měření a diagnostika ložisek.

Kontaktní údaje

Telefon: 583 431 114
E-mail: chytil@loziska-servis.cz
WWW: www.loziska-servis.cz

Kontaktní osoba

ing. Jaromír Chytil - Majitel

Další firmy v oboru

ZKL Klášterec nad Ohří a.s.

Specializujeme se na výrobu a prodej axiálních a radiálních kuličkových ložisek, ložisek pro speciální uložení, speciálních ložisek s kosoúhlým stykem a dvouřadých kuličkových ložisek naklápěcích. Vyráběný sortiment standardních a speciálních ložisek značky ZKL plní požadavky zákazníků v široké oblasti jednotlivých průmyslových odvětví - hutnictví, strojírenství, automobilový průmysl a další.

Zdeněk Frank

Zabýváme se prodejem, revizí a servisem elektromotorů, čerpadel, frekvenčních měničů a převodovek. Provádíme opravy čerpadel a motorů, diagnostiku ložisek a revize plynových zařízení. Působíme v Praze.

ROLLPLAST

Činnost společnosti zahrnuje distribuci umělých hmot, manipulační systémy a komponenty potřebné pro výstavbu a údržbu strojů - transportních válečků, řetězy, modulární pásy, PVC pásky, síťoviny doprava, ložisková tělesa, kola, profily, skluzavky atd Zveme vás ke spolupráci.