• Detail firmy

Ing. Jaromír Bezucha

Základní popis

Vyrábíme plošné spoje od základního provedení v galvanickém cínu až po kompletní výrobní technologie s nepájivou maskou, potiskem a žárovým cínováním nebo zlacením, to vše na deskách jednovrstvých, dvouvrstvých i vícevrstvých.

Adresa

K dolům 60/53
143 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10157417

Výrobky, činnosti

Plošné spoje

Výroba levných plošných spojů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 257 438
Mobil: +420 602 518 242
Fax: +420 224 256 755
E-mail: psk@volny.cz
WWW: www.volny.cz/psk

Kontaktní osoba

Ing. Jaromír Bezucha - Majitel

Další firmy v oboru

PragoBoard s.r.o.

Předmětem činnosti je výroba vícevrstvých, dvou a jednovrstvých plošných spojů a výroba laserem řezaných šablon pro osazování SMT součástek.

Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.