• Detail firmy

Ing. Jarmila Císařová

Základní popis

Nabízíme masérské kurzy. Indická masáž hlavy, čokoládová, havajská, medová, čínská, lymfatická, reflexní masáž, aromaterapie a další.

Adresa

Jeřmanická 474/1
763 12 Bratřejov

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76295672

Výrobky, činnosti

Masérské kurzy

Kontaktní údaje

WWW: www.remako.eu

Kontaktní osoba

Ing. Jarmila Císařová - Majitel

Mobil: +420 605 843 783
E-mail: jarka.cis@seznam.cz
Další firmy v oboru

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

Iva Nedelková

Poskytujeme služby v oblasti masáží a péče o tělo. Nabízíme masáže klasické, rekondiční, regenerační a sportovní masáže, specializujeme se na masáže pro odblokování těla a odstranění bolesti. Máme dlouholetou praxi a zkušenosti. Studio sídlí ve Vestci nedaleko Prahy.