• Detail firmy

Ing. Jana Smítková

Základní popis

Nabízíme za výhodné ceny zboží značek Garmont, Victorinox,Zajo, Salomon, Husky,Keen,Jurek,Pinguin,Doldy,Singing rock,Petzl,Teva a mnoho dalších.

Adresa

Dudín 89
588 05 Dudín

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75229927

Výrobky, činnosti

Outdooové vybavení

Kontaktní údaje

E-mail: info@levnyoutdoor.cz
WWW: www.levnyoutdoor.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Smítková - Majitel

Telefon: +420 607 699 360
E-mail: info@levnyoutdoor.cz
Další firmy v oboru

Rejoice, s.r.o.

Věnujeme se výrobě a prodeji kvalitního sportovního oblečení pro muže, ženy i děti. Široký sortiment oděvních doplňků. Naše produkty poznáte podle loga kopretiny, které nechybí na žádném z našich produktů. Nakupovat můžete přes e-shop nebo v síti našich kamenných prodejen.

Miroslava Vyhnálková

Zaměřujeme se na výrobu a prodej sportovního oblečení. Nabízíme dresy, teplákové soupravy, trička, trenýrky a mnoho dalšího. Součástí poskytovaných služeb je rovněž nažehlování textilu, potisk textilu a výšivky, vše i na Vámi dodané zboží.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Zabýváme se prodejem rekreačních a sportovních plaveckých potřeb a vybavení. Nabízíme také zakázkovou výrobu plaveckých potřeb přímo na míru zákazníka. Dodáváme rekreační a závodní plavky, plavecké čepice, sportovní batohy, tašky a pytle, plavecké brýle, plaveckou kosmetiku, šnorchly, nosní skřipce, plavecké zátěžové pomůcky, voděodolné vaky, sportovní stahovací pytle a mnoho dalšího.