• Detail firmy

Ing. Jana Sedlářová

Základní popis

Nabídka nezávislého finančního poradenství. Vypracování finančního plánu. Optimalizace stávajícího portfolia (smluv). Výhodné hypotéky, stavební spoření, investice, úvěry, půjčky, pojištění osob a majetku, zajištění na stáří, spoření pro děti.

Adresa

Zarámí 92
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74946056
DIČ:  CZ8462014407

Výrobky, činnosti

Nabídka nezávislého finančního poradenství

Nabídka nezávislého finančního poradenství

Kontaktní údaje

E-mail: jana.sedlarova@ovbmail.cz
WWW: www.ovb.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Sedlářová - Obchodní reprezentant

Telefon: (+420) 776 513 028
E-mail: jana.sedlarova@ovbmail.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.