• Detail firmy

Ing. Jana Pastorová

Základní popis

Nabídka zpracování účetnictví a daňové evidence včetně daňových přiznání a příloh. Vedení mzdové a personální agendy zaměstnanců.

Adresa

Luká 159
783 24 Luká

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73317837
DIČ:  CZ7152145363

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 359 616
Mobil: +420 737 885 657
E-mail: pastorci@mybox.cz
WWW: www.ucetnictvi.wbs.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Pastorová - Majitel

Další firmy v oboru

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.

AUDIT - EFEKT s.r.o.

Již od roku 1998 se naše společnost věnuje poskytování služeb v oblasti účetnictví. Vedeme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, mzdovou a personální agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech a institucích, zajišťujeme revize a rekonstrukce účetnictví, zpracováváme statistické výkazy apod. Součástí našich služeb je účetní, daňové a ekonomické poradenství.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.