• Detail firmy

Ing. Jana Musílková

Základní popis

Zájezdy, dovolená, pro seniory, golf, last minute, levná dovolená, exkluzivní pobyty, all inclusive, Itálie, Řecko, Španělsko, Bulharsko, Chorvatsko, Turecko, Egypt, exotika.

Adresa

Antonína Kaliny 1354
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12564486
DIČ:  CZ6554010133
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zájezdy, dovolená.

Kontaktní údaje

E-mail: info@ca-travelplus.cz
WWW: www.ca-travelplus.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Musílková - Majitel

Telefon: +420 321 725 171
Mobil: +420 776 776 138
E-mail: info@ca-travelplus.cz
Další firmy v oboru

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Poskytujeme komplexní cestovní služby pro zajištění Vašich turistických i obchodních cest. Nabízíme rezervace letenek online 24 hodin denně, pronájem aut v zahraničí, zajištění parkování na letišti v Praze a Vídni a samozřejmě také komplexní vízový servis. Zprostředkováváme zahraniční zájezdy a dovolené na míru.

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.

Chadbalon - let balonem

Specializujeme se na lety horkovzdušným balónem. Nabízíme vyhlídkové lety pro jednotlivce, páry nebo skupiny až o 8 osobách. Vyhlídkové lety zajišťujeme horkovzdušnými balóny Chad a Kašpárek po téměř celém území České republiky.