• Detail firmy

Ing. Jana Matějíková

Základní popis

Poskytování služeb z oblasti videotvorby. Nabídka natáčení, fotografických, grafických a reklamních služeb. Tvorba a design www stránek.

Adresa

Mašovy 302
687 24 Uherský Ostroh

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62166808

Výrobky, činnosti

Videotvorba

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 812 300
Mobil: +420 723 019 699
E-mail: info@matejik.cz
WWW: www.matejik.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Matějíková - Majitel

Další firmy v oboru

LIVEFOTO.cz

Poskytujeme komplexní fotografický servis. Nabízíme reportážní, svatební a reklamní fotografie. Fotografujeme interiéry a exteriéry, rodinné události, maturitní plesy, eventy apod. Chcete originální, stylovou, zajímavou fotografii? Neváhejte nás kontaktovat, uděláme pro Vás maximum. Věříme, že budete spokojeni.

Drone Production

Poskytujeme komplexní služby v oblasti využití bezpilotních letounů - dronů za pomocí nejmodernějších technologií. Letecké záběry a fotografování v nejvyšší možné kvalitě.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.