• Detail firmy

Ing. Jana Bedřichová

Základní popis

Provádíme návrhy a zpracování grafiky včetně realizace. Zaměřujeme se na DTP, sazby publikací i zajištění tisku. Nabízíme služby v oblasti webdesignu a vytváření www stránek, tvorby a zpracování videa, foto, 3D animací či vizualizace.

Adresa

Vrútecká 2767/7
141 00 Praha 4 - Záběhlice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75331047
DIČ:  CZ8653200512
Rok založení:  2009
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Reklamní grafika a tisk

Zajistíme vytvoření jednotné Corporate identity a dále návrhy a zhotovení propagačních materiálů a sazby publikací (DTP). Vše včetně zajištění tisku.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 434 141
E-mail: bedrichova@onyxpromo.cz
E-mail: info@onyxpromo.cz
WWW: www.onyxpromo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Bedřichová - Majitel

Bc. Petra Bedřichová - Obchodní reprezentant

Další firmy v oboru

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

Mgr. Feszanicz Miroslav FOTO

Poskytuji profesionální fotografické služby na zakázku. Zhotovuji produktovou fotografii, profesionální fotografii architektury, výtvarnou reprodukci uměleckých děl, tvorbu reportážní fotografie apod. Nabízím služby profesionálního svatebního fotografa. Zajišťuji fotografování firemních akcí, společenských akcí, kulturních akcí, svateb apod.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.