• Detail firmy

Ing. Jan Vician

Základní popis

Nabízím webdesign a služby počítačové grafiky. Zabývám se návrhy a tvorbou reklamních materiálů od vizitek po billboardy. Provádím digitální tisk

Adresa

Bohumíra Četyny 930/2
700 30 Bělský Les

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46548874

Výrobky, činnosti

Nabízím webdesign a služby počítačové grafiky.

Nabízím webdesign a služby počítačové grafiky. Zabývám se návrhy a tvorbou reklamních materiálů od vizitek po billboardy. Provádím digitální tisk, fotomontáže a 3D nápisy.

Kontaktní údaje

E-mail: vicgrafic@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Vician - Majitel

Mobil: +420 603 168 253
Další firmy v oboru

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.