• Detail firmy

Ing. Jan Stuchlík - stavební projekce

Základní popis

Projektování v pozemním stavitelství. Typy projektů: rodinné domy, administrativní a bytové domy, stavby občanské vybavenosti, zemědělské a průmyslové stavby, nízkoenergetické a pasivní domy, dřevostavby.

Adresa

Kozina 520
742 66 Štramberk

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76618668
DIČ:  CZ7804115264
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projektant pozemních staveb

- architektonické studie, komplexní projektová řešení, průkazy ENB, vyřízení veškerých náležitostí na úřadech, spolupráce s projektanty specialisty.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 547 346
E-mail: sofly@seznam.cz
WWW: www.projektant-staveb.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Stuchlík - Generální ředitel

Další firmy v oboru

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

FROLA spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž chladících a mrazících boxů, dodáváme rovněž chladírenské a mrazírenské dveře. Dále se zabýváme opláštěním průmyslových hal včetně výrobních prostorů. Zajistíme zpracování návrhů pro chladírenskou technologii, technickou pomoc při realizaci a odborné poradenství. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

DEV COMPANY spol. s.r.o.

Provádíme komplexní sanace staveb po stránce statické i hydroizolační. Zaměřujeme se na pozemní i vodohospodářské stavby. Používáme nejmodernější technologie.