• Detail firmy

Ing. Jan Poloch

Základní popis

Dovoz a distribuce biologicky rozložitelných obalů. Nabídka poradenství při zavádění systémů nakládání s biologicky rozložitelným komunálním odpadem.

Adresa

Vítkovická 3108/11
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12130001
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Export

Výrobky, činnosti

biologicky rozložitelné obaly.

Kontaktní údaje

Telefon: 595 620 031
Fax: +420 596 622 195
E-mail: biobag@seznam.cz
WWW: www.biobag.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Poloch - Majitel

Mobil: +420 603 455 565
Další firmy v oboru

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.

ZP KOVOŠROT s.r.o.

Zabýváme se výkupem veškerých kovových a barevných kovů, likvidací technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka. Nabízíme přistavění kontejneru a ekologickou likvidaci automobilů. Působíme zejména Plzeňském kraji, ale přijímáme také zakázky ze vzdálenějších lokalit.

LUTOMA s. r. o.

Nabízíme výkup a prodej nevyužitých zásob průmyslového charakteru, nářadí, nástrojů, strojů, zařízení a různých zásob. Prodáváme svěráky, profilové nůžky, vysekávací lis, vlnitý plech, signovačky, bazénovou chemii a různé elektrické nářadí. Specializujeme se na výkup kovů, materiálu z tvrdokovu a drahých kovů. Provádíme likvidace kovových odpadů.