• Detail firmy

Ing. Jan Poloch

Základní popis

Dovoz a distribuce biologicky rozložitelných obalů. Nabídka poradenství při zavádění systémů nakládání s biologicky rozložitelným komunálním odpadem.

Adresa

Vítkovická 3108/11
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12130001
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Export

Výrobky, činnosti

biologicky rozložitelné obaly.

Kontaktní údaje

Telefon: 595 620 031
Fax: +420 596 622 195
E-mail: biobag@seznam.cz
WWW: www.biobag.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Poloch - Majitel

Mobil: +420 603 455 565
Další firmy v oboru

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.

Uniwaste Eco, s.r.o.

Zajišťujeme odstranění odpadů, přepravu odpadů nebo ukládání stavebních odpadů. Specializujeme se na likvidaci nebezpečného odpadu a nabízíme možnost provedení analýzy odpadů nebo odebrání vzorků odpadů akreditovanou laboratoří. Zaměřujeme se na průmyslové odpady a všechny druhy odpadů vzniklé výrobní činností.

Aston - služby v ekologii s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti ekologie. Provádíme likvidace nebezpečných odpadů, azbestu i recyklaci druhotných surovin. Zajišťujeme čištění kanalizace, revize jímek a nádrží, sanace a rekultivace starých zátěží.