• Detail firmy

Ing. Jan Konopík

Základní popis

Stavebně technické, mykologické a znalecké posudky dřevěných konstrukcí, diagnostika dřevěných konstrukcí, konzultační činnosti v oblasti konstruční a chemické ochrany dřeva a dřevěných konstrukcí, mikrovlnná sanace dř. konstrukcí a vysušování zdiva.

Adresa

Nádražní 427
364 52 Žlutice

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71733671
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebně technické a mykologické posudky.

Kontaktní údaje

E-mail: jankonopik@zdravedrevo.cz
WWW: zdravedrevo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Konopík - Majitel

Mobil: +420 602 947 303
E-mail: jankonopik@zdravedrevo.cz
Další firmy v oboru

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

Ing. František Bubeníček

Specializace na služby v oblasti investičního poradenství - pravidelné měsíční investování i jednorázové investice. Zprostředkování hypotečních úvěrů s návazností na pravidelné investice.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.