• Detail firmy

Ing. Jan Hloušek

Základní popis

Zakládání a údržba zeleně, soukromé zahrady, firemní a městské areály. Sečení travních porostů, ruderálních porostů, stříhání živých plotů, stříhání ovocných stromů, sadové úpravy. Návrh a instalace, závlahových systémů, zahradního osvětlení.

Adresa

Staré Město 175
569 32 Staré Město u Moravské Třebové

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88550001
DIČ:  CZ8403123498
Rok založení:  2012
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Realizace zahrad na klíč

Zabýváme se kompletními realizacemi zahrad. Zakládáme zahrady na klíč. Realizace zahrad probíhá od zaměření, zdokumentování, návrh až po samotnou realizaci zahrady.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 459 186
E-mail: m-zavlaha@seznam.cz
WWW: www.ezahrada.eu
WWW: www.m-zavlaha.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Hloušek - Majitel

Další firmy v oboru

BIOSFOR, s.r.o.

Zabýváme se výrobou stimulátorů růstu a vývoje rostlin, např. HERGIT, SUNAGREEN, REXAN a M-SUNAGREEN. Rovněž se zabýváme produkcí hnojiv a prostředků pro bezpečné čištění aplikační techniky. Více na našich internetových stránkách.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

Květiny Papaver

Nabízíme floristické služby. V našem obchodě v Kuřimi máme denně čerstvé květiny, z nichž některé dovážíme ze zahraničí. Kromě vazby květin pro všechny příležitosti realizujeme dodávky květin do firemních prostor, tvorbu dekorací pro různé příležitosti. Máme dlouholeté zkušenosti a pravidelně dosahujeme kvalitních výsledků ve floristických soutěžích po celé České republice.