• Detail firmy

Ing. Ján Fekoňa

Základní popis

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí v kooperaci a zakázkovou výrobou. Vyrábíme vjezdové brány, branky a plotová pole, provádíme i vlastní montáž. Vyrábíme podsady pro letní tábory, jsou dobře skladovatelné a montáž je velmi jednoduchá, rychlá.

Adresa

Kamýk nad Vltavou 214
262 63 Kamýk nad Vltavou

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67915604
DIČ:  CZ521109106
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zámečnictví

- zakázková výroba

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 611 055
E-mail: janfekona@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ján Fekoňa - Majitel

Další firmy v oboru

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.

Miroslav Liederhaus - Kovovýroba

Nabízíme kompletní kovaný sortiment včetně kombinace se sklem. Specializujeme se zejména na svítidla, interiérové doplňky a výrobu atypických produktů na zakázku.

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.