• Detail firmy

Ing. Jan Faltín

Základní popis

Provádíme zámečnické práce, kovoobrábění, truhlářské práce a práce s plastem. Poskytujeme návrhy a výrobu konstrukcí z kovu a montážních přípravků.

Adresa

U Trati 808
331 41 Kralovice

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73684911
DIČ:  CZ5905041307
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zámečnické práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 659 146
E-mail: info@kovoobrabeni-faltin.cz
WWW: www.kovoobrabeni-faltin.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Faltín - Majitel

Další firmy v oboru

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - LUBOŠ KRÁL

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Nabízíme výrobu garážových vrat výklopných, křídlových nebo sekčních, průmyslových vrat, vjezdových vrat, křídlových vrat a mříží. Výrobu zajišťujeme dle individuální objednávky. Provádíme i montáže včetně dodání elektrických pohonů.

et Euro Teplo a.s.

Specializujeme se na výrobu a dodávku kachlových a krbových kamen. Dodáváme krbová kamna, kachlová teplovzdušná kamna, ekologické automatické kotle, teplovzdušné výměníky, akumulační teplovzdušná kamna, kouřovody, krbové vložky i teplovzdušná peletová kamna. Nabízíme také zakázkovou kovovýrobu. Zhotovujeme celonerezové solární sprchy, terasové ohřívače na dřevo, topeniště k udírně apod.

Truhlářství Šindelář

Věnujeme se truhlářské výrobě. Zaměřujeme se na výrobu pergol, zahradních domků, garážových stání, dřevěných schodišť, vyrábíme rovněž nábytek a kuchyňské linky či jiné truhlářské produkty. Zajistíme vše dle požadavku zákazníka - garantujeme kvalitně odvedenou práci a 100 % spokojenost.