• Detail firmy

Ing. Jan Blažek

Základní popis

Nabídka statických výpočtů a projektů mostů, inženýrských i pozemních staveb, dřevěných, ocelových a betonových konstrukcí.

Adresa

Na dolinách 345/7
147 00 Praha 4 - Podolí

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74363565

Výrobky, činnosti

Nabídka statických výpočtů a projektů mostů,staveb

Nabídka statických výpočtů a projektů mostů, inženýrských i pozemních staveb, dřevěných, ocelových a betonových konstrukcí.

Kontaktní údaje

E-mail: jn.blazek@gmail.com

Kontaktní osoba

Ing. Jan Blažek - Majitel

Mobil: 603 145 294
Další firmy v oboru

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.

EKOSTAV a.s.

Zabýváme se pozemním stavitelstvím. Provádíme výstavbu a rekonstrukce inženýrských sítí, ražení štol, hloubení šachet, výrobu a montáž důlní výztuže, izolace proti zemní vlhkosti při provádění podzemních děl, sanace podzemních i jiných objektů, rekonstrukce objektů i bytů, zemní práce, dokončovací práce, výrobu a montáž betonářské výztuže a další.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.