• Detail firmy

Ing. Jan Balun

Základní popis

Kromě standardní nabídky jsme schopni vyrobit matrace i na zakázku v atypických rozměrech.

Adresa

Racková 273
760 01 Racková

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64410366
DIČ:  CZ6611010835

Výrobky, činnosti

Matrace

Kontaktní údaje

E-mail: info@virgomat.cz
WWW: www.virgomat.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Balun - Majitel

Mobil: +420 606 521 577
Další firmy v oboru

Ing. Stanislav Jakoubek - textilní výroba a prodej

Specializujeme se na výrobu lůžkovin. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej froté a bambusových prostěradel, hotelových prostěradel i v atypickém provedení a rozměrech, prošívaných dek a polštářů, županů, ložního prádla, jersey prostěradel, klasických bavlněných tkaných prostěradel a mnoho dalšího.

Design zámečnictví - Musil

Zabýváme se uměleckým zpracováním řetězu. Pomocí článkového řetězu vytváříme unikátní výrobky, které se dají využít, jak v dekorativní podobě, tak v plně účelové. Z řetězu vyrábíme svícny, věšáky, stoly, židle, vinotéky, sochy, umělecké nápisy, ale i exteriérové prvky, jako jsou např. brány, ploty, zábradlí, stojany lamp a mnoho dalšího. Věnujeme se rovněž designovému a atypickému zámečnictví.

Jaroslav Strakoš

Nabízíme vám široký výběr kvalitního dřevěného nábytku z masivu. Naleznete u nás kompletní vybavení pro ložnice, obývací pokoje, jídelny, dětské a studentské pokoje. Dodáváme rovněž kavárenský nábytek a vybavení do hotelových a restauračních zařízení. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% masivu dřeva.