• Detail firmy

Ing. Jan Adámek

Základní popis

Specializujeme se zejména na výstavbu okrasných jezírek, koupacích jezírek a jezírek určených k chovu kaprů Koi. Stavbu jezírka jsme schopni dodat na klíč.

Adresa

Kašparova 1456
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74004603
DIČ:  CZ8002063300

Výrobky, činnosti

Okrasná jezírka s Koi kapry.

Kontaktní údaje

E-mail: info@star-fish.eu
WWW: www.star-fish.eu

Kontaktní osoba

Ing. Jan Adámek - Majitel

Mobil: +420 608 452 275
E-mail: info@star-fish.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BIOSFOR, s.r.o.

Zabýváme se výrobou stimulátorů růstu a vývoje rostlin, např. HERGIT, SUNAGREEN, REXAN a M-SUNAGREEN. Rovněž se zabýváme produkcí hnojiv a prostředků pro bezpečné čištění aplikační techniky. Více na našich internetových stránkách.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Centnas"

Naše společnost byla provádí po mnoho let působících na trhu semen se stala jedním z hlavních tvůrců tohoto sektoru ekonomiky. Dobrá znalost reálií segmentu semen podporovaného vysokou úrovní technologického rozvoje, což umožňuje pružné přizpůsobení individuálním potřebám každého klienta * vlastní a dobře organizovanou distribuční sítě a profesionální personál

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.