• Detail firmy

Ing. Ivo Starzewski

Základní popis

Zastupujeme výrobce vyrábějící ručně pletací a průmyslové příze česané vlněné, bavlněné, směsové, elastické a mercerizované pro prádlo a ponožky. V nabídce máme elastické tkaniny soft-shell pro sportovní oděvy; ochranné, dekorační a konfekční látky.

Adresa

Domanovická 1217
190 16 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86633163

Výrobky, činnosti

výrobce vyrábějící ručně pletací,průmyslové příze

Zastupujeme výrobce vyrábějící ručně pletací a průmyslové příze česané vlněné, bavlněné, směsové, elastické a mercerizované pro prádlo a ponožky.

Kontaktní osoba

Ivo Ing.Starzewski - Majitel

Mobil: +420 605 299 570
Mobil: +420 737 157 819
E-mail: texnetis@texnetis.com
WWW: www.texnetis.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PROVAZNICTVÍ NUSLE

Nabízíme široký sortiment provaznického zboží vysoké kvality pro využití ve stavebnictví, zemědělství, lesnictví, zahradnictví, sportu nebo v domácnostech. Provádíme úpravy stáčených lan, záplety nebo oka.

Delsyn s.r.o.

Nabízíme Vám širokou škálu látek luxusního metrového textilu. Prodáváme italské a české látky v té nejvyšší kvalitě za bezkonkurenční ceny. Vybírat si můžete ze široké nabídky barev i materiálů.

Smile Group s.r.o.

Zajišťujeme velkoobchodní prodej ručních pletacích přízí. Nabízíme angorskou vlnu, klasickou přízi, exkluzivní přízi, trekking přízi, krajkovou přízi nebo nebarvenou přízi. Naleznete u nás také jehlice, háčky nebo knoflíky.