• Detail firmy

Ing. Ivo Slezák

Základní popis

Nabídka poradenství v oblasti hardwaru a softwaru. Tvorba flash animací a reklamy a provádění předtiskové přípravy a ofsetového tisku.

Adresa

Patočkova 3488/8
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72461641

Výrobky, činnosti

Nabídka poradenství v oblasti hardwaru a softwaru.

Nabídka poradenství v oblasti hardwaru a softwaru. Tvorba flash animací a reklamy a provádění předtiskové přípravy a ofsetového tisku.

Kontaktní údaje

E-mail: ivo.slezak@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ivo Slezák - Jednatel

Mobil: +420 608 884 988
E-mail: ivo.slezak@seznam.cz
WWW: www.slezak.web3.cz
Další firmy v oboru

STANDS AND DESIGN s.r.o.

Kreativní design studio se zaměřením na atypické i systémové veletržní expozice, design komerčních prostor i průmyslových výrobků. Ročně nakreslíme více než 150 expozic, z nichž je velká část k vidění na českých i zahraničních veletrzích. Součástí zakázky může být i výrobní dokumentace. Poskytujeme praxi studentům architektury a designu.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).