• Detail firmy

Ing. Ivo HAUF

Základní popis

Geodetické a projektové práce-od projektových podkladů,přes realizaci do kolaudačních měření v investiční výst.Geometrické plány,vytyčování vlastnických hranic,zaměření stávajícího stavu budov,měření deformací,kubatur a pozemních jeřábových drah.

Adresa

V Úvalu 84
150 02 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12632767
  • Služby

Výrobky, činnosti

Geodetické a projektové práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 436 088
Mobil: +420 603 700 955
E-mail: hig@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivo HAUF - Majitel

Další firmy v oboru

Miloslav Toušek GEO - MT

Činnost naší firmy je zaměřena na geodetické práce v regionu jižní Čechy. V rámci geodetického servisu zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, zaměření staveb, geometrické plány, polohopisné a výškopisné plány, podklady pro projekty apod. Součástí poskytovaných služeb je poradenství. Disponujeme totální stanicí a GPS od firmy TRIMBLE, v kanceláři pracujeme s programy GROMA a MICROSTATION.

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.