• Detail firmy

Ing. Ivana Tesaříková

Základní popis

Nabídka poradenství v oblasti úspor energií, využití alternativních zdrojů, zpracování energetických auditů, provádění nízkoenergetické výstavby.

Adresa

Václavkova 508/28
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10171991
DIČ:  CZ6451290967

Výrobky, činnosti

Poradenství v oblasti úspor energií

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 611 928
E-mail: tesarik@vs.inext.cz
WWW: www.aeaonline.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivana Tesaříková - Majitel

Mobil: +420 732 820 019
Další firmy v oboru

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.

INPEK spol. s r.o.

Nabízíme své služby v oboru ekologie. Kontrolujeme znečišťování ovzduší stacionárními zdroji, poskytujeme poradenské služby - vyhotovujeme odborné posudky, provádíme autorizovaná měření emisí, imisí a pracovního prostředí, dále technická a garanční měření a analytické rozbory vzorků z oblasti měření emisí. Naši odborní pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru a dále se vzdělávají.

Ing. Ladislav Kozák s.r.o.

Naše auditorské kancelář se specializuje na veškeré auditorské služby, audit při převzetí společnosti a odborné daňové poradenství. Nabízíme statutární audit společnosti, zastupování před správcem daně, audit při fúzi společnosti včetně daňových služeb při fúzi. Komunikujeme rovněž v anglickém jazyku.