• Detail firmy

Ing. Ivana Martinková, Ph.D.

Základní popis

Nabízím poradenskou a konzultační činnost se zaměřením na poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů, koučování a rozvoje manažerů.

Adresa

Pod areálem 395/1c
102 00 Praha 10 - Štěrboholy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70783004

Výrobky, činnosti

Nabízím poradenskou a konzultační činnost.

Nabízím poradenskou a konzultační činnost se zaměřením na poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů, koučování a rozvoje manažerů.

Kontaktní údaje

E-mail: ivana.folwarczna@centrum.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivana Martinková, Ph.D. - Majitel

Mobil: +420 602 648 069
Další firmy v oboru

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.

František Šulc

Poskytujeme komplexní služby v oblasti oceňování - nabízíme oceňování nemovitých věci, jako jsou byty, rodinné domy, pozemky, věcná břemena, rekreační objekty, průmyslové a zemědělské objekty apod. Zajišťujeme kupní smlouvy, znalecké posudky, návrhy na vklad do Katastru nemovitostí, daňová přiznání atd. Součástí nabízených služeb je poradenství v oboru stavebnictví.

Ing. Ladislav Kozák s.r.o.

Naše auditorské kancelář se specializuje na veškeré auditorské služby, audit při převzetí společnosti a odborné daňové poradenství. Nabízíme statutární audit společnosti, zastupování před správcem daně, audit při fúzi společnosti včetně daňových služeb při fúzi. Komunikujeme rovněž v anglickém jazyku.