• Detail firmy

Ing. Ivan Zatřepálek

Základní popis

Nabízím poradenskou a konzultační činnost v oblasti účetnictví a daní, vedení účetnictví, daňové evidence a mezd, zprostředkování obchodu a služeb

Adresa

Rážova 459/32
190 15 Praha 9 - Satalice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02705397

Výrobky, činnosti

Poradenství v oblasti účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: jivko@seznam.cz
WWW: www.ingivanzatrepalek.webmium.com

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Zatřepálek - Majitel

Mobil: +420 603 453 346
Další firmy v oboru

Ing. Ferenc, s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství dle Vašich individuálních potřeb. Věnujeme se také zpracování mzdové a personální agendy. Garantujeme 100% správnost vedení agendy, diskrétnost a spolehlivost.

Ing. Ladislav Kozák s.r.o.

Naše auditorské kancelář se specializuje na veškeré auditorské služby, audit při převzetí společnosti a odborné daňové poradenství. Nabízíme statutární audit společnosti, zastupování před správcem daně, audit při fúzi společnosti včetně daňových služeb při fúzi. Komunikujeme rovněž v anglickém jazyku.

Bc. Jiří Voršilka

Poskytujeme komplexní služby v oblasti zpracování účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální zpracování účetních dokladů, veškerých daňových přiznání, účetních závěrek, finančního účetnictví a mezd přímo u Vás ve firmě nebo v naší kanceláři. Navrhneme pro Vás plán daňové optimalizace přímo dle vašich potřeb.