• Detail firmy

Ing. Ivan Svoboda

Základní popis

Prodáváme vzdělávací a netradiční hračky. Nabízíme elektronické stavebnice VOLTÍK. V naší nabídce naleznete široký sortiment tradičních kovových hlavolamů.

Adresa

Balbínova 180/8
725 29 Ostrava 29 - Petřkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11192798
DIČ:  CZ6505126298
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Elektronická stavebnice.

Prodáváme elektronické stavebnice VOLTÍK. Jedna stavebnice nabízí 35 až 50 elektronických či digitálních modelů, a to pro děti již od 6 let.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 131 106
Fax: +420 596 131 106
E-mail: info@voltik.cz
WWW: www.voltik.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Svoboda - Majitel

Další firmy v oboru

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

ČÍŽ Dalibor

Již téměř 25 let zajišťujeme prodej a servis měřící a regulační techniky SIEMENS. Nabízíme komplexní služby, od projektování řídících systémů MaR, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, až po technikou pomoc a poradenství. Součástí poskytovaných služeb je rovněž programování pro regulátory UNIGYR a DESICO PX. Servis zajišťujeme nonstop.

WORK BOSS s.r.o.

Jsme členem skupiny WINCOT PEOPLE. Zabýváme se vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, jejich dočasným přidělením a poskytováním kompletního servisu v oblasti personálního leasingu.