• Detail firmy

Ing. Ivan Borek

Základní popis

ALOHA Team - Váš poradce a průvodce světem realit. Je tvořena profesionály z realitní branže a vznikla jako komplexní řešení rychlého, spolehlivého a pružného pokrytí potřeb klientů realitním servisem v České Republice, Slovensku a v zahraničí.

Adresa

Hrnčířská 893/25
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74878433
DIČ:  CZ5811211340

Výrobky, činnosti

ALOHA Team - Váš poradce a průvodce světem realit.

Je tvořena profesionály z realitní branže a vznikla jako komplexní řešení rychlého, spolehlivého a pružného pokrytí potřeb klientů realitním servisem

Kontaktní údaje

E-mail: info@aloha-team.cz
WWW: www.aloha-team.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Borek - Ředitel

Telefon: +420 606 711 111
E-mail: info@aloha-team.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

KOMERČNÍ DOMY ROŽNOV, spol. s r.o.

Pronajímáme kancelářské prostory a nabízíme správu bytového fondu, zprostředkování oprav a údržby nemovitostí v Rožnově pod Radhoštěm. Více informací o našich službách naleznete na našich internetových stránkách.

SIN spol. s r.o.

Specializujeme se na inženýrskou, projektovou i realizační činnost v investiční výstavbě včetně činnosti BOZP. Nabízíme služby inženýringu a projektování ve stavebnictví, provádění staveb a také investiční činnosti ve stavebnictví. Realizujeme kompletní stavby na klíč.