• Detail firmy

Ing. Helena Gavlasová

Základní popis

Nabídka služeb vedení jednoduchého a podvojného účetnictví, fakturace, mezd a personalistiky. Poskytování administrativního a daňového servisu.

Adresa

Václavské náměstí 813/57
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70611254
DIČ:  CZ6559131843

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví, fakturace, mezd

Kontaktní údaje

Mobil: 602 595 913
WWW: home.tiscali.cz/cz482322/hgavlasova

Kontaktní osoba

Ing. Helena Gavlasová - Majitel

Mobil: +420 724 163 199
E-mail: gavlasovi@volny.cz
Další firmy v oboru

ARSAKTA

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti účetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Poskytujeme poradenství malým a středním firmám při vzniku společnosti i v jejím každodenním chodu. Zpracujeme daňovou evidenci, daňová přiznání a další. Věnujeme se digitalizaci a archivaci účetních záznamů. Zastoupíme Vás na úřadech a připravíme Vás na audit.

DAUPP, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Připravujeme účetní doklady pro jednání s bankami a leasingovými společnostmi - včetně zastupování. Nabízíme kompletní zpracování mezd Vašich zaměstnanců. Vždy pohlídáme důležité termíny a připravíme uzávěrky.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.