• Detail firmy

Ing. Hanousek Leoš, s.r.o.

Základní popis

Jsme stavební firma která staví domy na klíč. Provádíme stavební rekonstrukce a modernizace, půdní vestavby. Dále provádíme opravy fasád, zateplování budov, měníme okna za plastová, nebo dřevěná. Jsme držitelem certifikátu jakosti ISO 9001.

Adresa

Loučská 866/5
751 31 Lipník nad Bečvou

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26856654

Výrobky, činnosti

Stavební práce a stavby na klíč

Jsme stavební firma která staví domy na klíč. Provádíme stavební rekonstrukce a modernizace, půdní vestavby. Dále provádíme opravy fasád, zateplování

Kontaktní údaje

WWW: www.hanousek-stavby.cz

Kontaktní osoba

Leoš Ing.Hanousek - Majitel

Mobil: +420 603 504 605
E-mail: firma.hanousek@tiscali.cz
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

Martin Mára - Strojní omítání

Provádíme kompletní stavební práce se specializací na strojové omítání. Realizujeme betonové podlahy včetně anhydritů. Montujeme zateplovací systémy.