• Detail firmy

Ing. Hana Nováková

Základní popis

Nabízíme projektové práce v oblasti pozemního stavitelství a vytápění včetně vypracování projektů k žádostem o dotaci v programu Zelená úsporám.

Adresa

Spojeneckých letců 797
435 11 Lom u Mostu

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12060089

Výrobky, činnosti

projektové práce v oblasti pozemního stavitelství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 744 857
Mobil: +420 777 183 805
WWW: www.projekty-staveb.sweb.cz
Další firmy v oboru

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.

INVESTSERVIS, spol. s r.o.

Věnujeme se inženýrské činnosti ve výstavbě pozemních, vodohospodářských a dopravních staveb. Po dohodě s objednatelem nabízíme projektové práce pro plánovanou výstavbu. Zajišťujeme technický dozor investora a služby koordinátora BOZP při práci na staveništi. Součástí poskytovaných služeb jsou i hydrogeologické průzkumy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.