• Detail firmy

Ing. Hájek Libor

Základní popis

Provádíme zemní, terénní a výkopové práce, demolice, inženýrské sítě, vodohospodářské stavby. Nabízíme stavby a opravy komunikací, odbahňování rybníků, úpravy a čištění toků, kanalizace, meliorace. Velkoobjemová doprava,

Adresa

Za Humny 204
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11231629

Kontaktní údaje

Telefon: 389 771 086
E-mail: hajek.zem.prace@volny.cz
WWW: www.hajekpisek.cz

Kontaktní osoba

Libor Hájek - Majitel

Mobil: 602 465 199

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZVŠ Stavitelství Třeboň s.r.o

Zajišťujeme stavební práce v Jihočeském kraji. Realizujeme stavby na klíč, hrubé stavby, základové desky, rekonstrukce staveb, zateplování objektů, demolice, vodovody a kanalizace včetně přípojek a mnoho dalšího. Provádíme zemní a výkopové práce, opravujeme chodníky, komunikace. Disponujeme vlastní hutnící technikou, stavební mechanizací a trubkovým i fasádním lešením. Jsme profesionálové v oboru.

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.

DIAMONDCUT - Petr Šleis

Zajišťujeme veškeré stavební práce, realizaci koupelen, rekonstrukce domů i bytů, závlahových systémů, kamenické práce, kovovýrobu, obklady a dlažby.