• Detail firmy

Ing. Grigorij Dvorský

Základní popis

Vyrábíme speciální elektroniku pro průmyslové použití. Vývoj a zakázková výroba elektroniky. Vyvíjíme zakázkový software řídící i uživatelský. Vyrábíme modelářskou elektroniku.

Adresa

Svat. Čecha 593
760 01 Prštné

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10569804
DIČ:  CZ10569804
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce
  • Import

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba elektroniky.

Vývoj a výroba průmyslové elektroniky. Zakázková výroba elektroniky pro průmyslové použití. Průmyslové nabíječky, elektromotory, regulátory, baterie.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 001 349
Telefon: +420 577 001 350
Fax: +420 577 001 348
E-mail: mgm@mgm-compro.cz
WWW: www.mgm-compro.cz

Kontaktní osoba

Ing. Grigorij Dvorský - Majitel

Mobil: 602 717 315
Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.

ROGOŇ ELEKTRO, s.r.o.

Specializujeme se na bytové elektroinstalace a průmyslové elektroinstalace. Provádíme montáž hromosvodů, zabezpečovacích a kamerových systémů nebo domovních zvonků.