• Detail firmy

Ing.Gabriela LOSKOTOVÁ - patentový zástupce

Základní popis

Patentová a známková kancelář, zajišťuje služby v oboru průmyslových práv v ČR i v zahraničí, vyhovíme individuálním požadavkům každého klienta.

Adresa

K závětinám 727
155 00 Praha 5 - Řeporyje

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72018852
DIČ:  CZ7555190016
  • Služby

Výrobky, činnosti

Technická řešení

Přihlášky vynálezů a užitných vzorů, rešerše, udržování, spory, převody, licence.

Kontaktní údaje

E-mail: gabi@loskotova.cz
WWW: www.loskotova.cz

Kontaktní osoba

Ing. Gabriela Loskotová - Majitel

Mobil: +420 723 838 753
E-mail: gabi@loskotova.cz
Další firmy v oboru

MAESTRO spol. s r.o.

Zajišťujeme zpracování kompletní účetní agendy, externí zpracování daňové evidence, zpracování daní z příjmu, zpracování přiznání k DPH, vypracování daňových přiznání, externí mzdové účetnictví, vedení agendy personalistiky, analýzy hospodaření firem, úsporná opatření, optimalizace daňového základu a také správu pohledávek a závazků.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.