• Detail firmy

Ing. František Brabec

Základní popis

Malo-velkoobchod v pěstování a prodeji růží, okrasných dřevin, zeleniny, brambor a obilnin.

Adresa

Preslova 709/56
602 00 Brno - Stránice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42300207
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

MALOOBCHODNÍ PRODEJ

- pšenice, ječmen, brambory, brambory krmné, cibule, dýně Hokaido, dýně Máslová, dýně Patizon, česnek paličák, zelí hlávkové, krouhané zelí...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 215 066
Mobil: +420 739 634 113
E-mail: info@zahradnictvibrabec.cz
WWW: www.zahradnictvibrabec.cz/

Kontaktní osoba

ing. František Brabec - Majitel

Mobil: +420 603 293 806

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

Studio AMMI s.r.o.

Zabýváme se aranžováním květin, výzdobou interiérů i exteriérů nejen při slavnostních příležitostech, moderní a kreativní vazbou květin a poskytováním svatebního květinového servisu. Nabízíme bohatý sortiment celoročních i sezónních dekorací a tvoříme květinová aranžmá na přání zákazníků, která dodáváme také do firem a společenských prostor.