• Detail firmy

Ing. Filip Skála

Základní popis

Prodej, montáž a servis zařízení pro příjem pozemního a satelitního televizního vysílání DVB-S a DVB-T. Instalace Skylink, freeSAT a Digi TV. Provádíme montáž satelitních kompletů, měření satelitního a pozemního TV signálu, instalace TV antén, výstavbu a rekonstrukce společných televizních antén.

Adresa

Arbesova 2358/3
301 00 Plzeň 3 - Jižní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69952736

Výrobky, činnosti

Provádíme montáž satelitních kompletů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 535 010
Mobil: +420 607 817 837
E-mail: satelityplzen@seznam.cz
WWW: www.satelityplzen.cz

Kontaktní osoba

Ing. Filip Skála - Majitel

Další firmy v oboru

Blahoslav Slavík CAMsystemBrno

Předmětem našeho podnikání jsou dodávky, instalace a pronájem kamerových a zabezpečovacích systémů pro firmy i soukromé osoby. Kromě toho instalujeme také domácí audio a videotelefony Commax a kompletní anténní systémy. Vše řešíme od nabídky až po montáž. Chcete-li spolehlivě zabezpečit Váš dům, byt či kancelář neváhejte nás oslovit, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.

Roman Pergler

Specializujeme se na slaboproudé instalace. Zabýváme se výstavbou a opravou televizních antén. Nabízíme zabezpečení pro rodinné domy, komerční prostory a další objekty, pro které poskytujeme kamerové systémy, domovní telefony, videotelefony a systémy kontroly vstupu pro přesnou kontrolu vstupu a vjezdu do objektu.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.