• Detail firmy

Ing. Eva Mohauptová

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti týmového a individuálního koučinku. Poskytování poradenství pro rozvoj malých a středních firem. Moderování porad a školení.

Adresa

Pod Lysinami 464/5
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65790995

Výrobky, činnosti

Vzdělávání a školení

Nabídka služeb v oblasti týmového a individuálního koučinku. Poskytování poradenství pro rozvoj malých a středních firem. Moderování porad a školení.

Kontaktní osoba

Eva Ing. Mohauptová - Jednatel

Mobil: +420 603 517 289

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FM Institute, s.r.o.

Nabízíme rekvalifikační a jiné vzdělávací kurzy z oblasti Facility managementu a správy majetku. Kurzy pořádáme jako veřejné i na zakázku pro jednotlivce nebo firemní skupiny, jsme schopni upravit i některé kurzy dle požadavku a zaměření Vaší firmy. Odborným garantem vzdělávacích programů je IFMA CZ.

Jazyková škola RODET

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti výuky angličtiny. Poskytneme Vám kvalitní výuku a rozšiřování znalostí cizího jazyka. Nejen teoreticky, ale i prakticky. V naší nabídce naleznete vše od individuálního kurzu až po firemní lekce.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.