• Detail firmy

Ing. Eva Keprtová

Základní popis

Nabízím vedení účetnictví i daňové evidence a zpracování mzdové agendy. Zajišťuji účetní i daňové poradenství.

Adresa

Osek 165
338 21 Osek

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11329467

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 353 371
E-mail: eva.keprtova@siro-us.cz

Kontaktní osoba

Ing. Eva Keprtová - Majitel

Mobil: +420 603 552 316
Další firmy v oboru

Agentura EPPO s.r.o.

Naše společnost sídlí v Plzni a poskytuje kompletní účetní servis. Zajišťujeme vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy, poradenství v oblasti daní, rekonstrukci účetnictví apod. Součásti našich služeb je rovněž zastupování klientů na úřadech. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete na našich webových stránkách.

Josef Augusta

Poskytujeme komplexní účetní a daňové služby. Zajišťujeme externí vedení účetnictví, vedení mzdové agendy, personální poradenství, externí účetní a daňové poradenství. Rovněž také provádíme poradenství pro začínající firmy a živnostníky včetně poradenství při zakládání živnosti.

Daňová kancelář - Ing. Josef Šlajs

Naše společnost se již řadu let věnuje vedení kompletního účetnictví. Zajistíme Vám vypracování daňové evidence a daňových přiznání. Daňové poradenství, které vám nabízíme, Vám poskytne právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Dále nabízíme služby v oblasti mezd - vedení mzdové agendy.