• Detail firmy

Ing. Eduard Havelka

Základní popis

Projektová kancelář: vytápění - chlazení, ústřední vytápění, výměníkové stanice, kotelny, potrubní rozvody, strojovny a rozvody ledové vody, průmyslové chlazení.

Adresa

Maškova 863/9
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40974162
DIČ:  CZ5809231637
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projektová kancelář: vytápění - chlazení

- ústřední vytápění, výměníkové stanice, kotelny, potrubní rozvody, strojovny a rozvody ledové vody, průmyslové chlazení.

Kontaktní údaje

E-mail: havelka@havelkabrno.cz

Kontaktní osoba

Ing. Eduard Havelka - Majitel

Mobil: +420 603 493 668
E-mail: havelkae@mbox.vol.cz
E-mail: havelka@havelkabrno.cz
Další firmy v oboru

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

AQUA ENVIRO s.r.o.

Naše společnost zajišťuje geologické průzkumné a projekční práce. Specializujeme se na inženýrskogeologické průzkumy, hydrogeologické průzkumy, průzkumy a monitoring starých ekologických zátěží. Zabýváme se rovněž výstavbou a provozováním vodních zdrojů, retenčně vsakovacích systémů či sanací znečištění. Zajistíme výkon funkce balneotechnika a hydrogeologa u zdrojů přírodních minerálních vod.