• Detail firmy

Ing. Eduard Andráši

Základní popis

Společnost nabízí kompletní řešení v oboru elektroinstalací. Projektovou dokumentaci, elektroinstalace, revize, úklid, hodinový manžel, atd...

Adresa

Hrdlív 128
273 06 Hrdlív

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70119694
Rok založení:  2003
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- projektovou dokumentaci, elektroinstalace, revize a mnoho doplňkových služeb.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 112 012
E-mail: info@eksystem.cz
WWW: eksystem.cz

Kontaktní osoba

Ing. Eduard Andráši - Majitel

E-mail: eduard.andrasi@seznam.cz

Karel Mucha

Další firmy v oboru

Kořínek Viktor

Věnuji se rekonstrukcím bytových jader. Provádím elektromontážní a sádrokartonážní práce, i jednodušší truhlařinu - vyrábím pergoly, terasy, regály, police, vestavěné skříně apod. Pracuji s masivním dřevem, tropickými dřevinami a laminem. Zajistím kompletní bytové a domovní elektrorozvody, malovaní pokojů či pokládku obkladů, dlažeb, palubek nebo podlah.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.