• Detail firmy

Ing. Dušan Palacký

Základní popis

Reklamní tisky. Sublimační a termotransferový tisk. Výroba vlaječek, vlajek, znaků a erbů. Výroba pracích symbolů a etiket. Nažehlovací a Hot fix aplikace. Výroba dámských a pánských sportovních oděvů.

Adresa

Rostislavova 806/26
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14648644
DIČ:  CZ520919149

Výrobky, činnosti

Reklamní oděvy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 531 912
Fax: +420 582 337 078
E-mail: doosun@seznam.cz
WWW: www.doosun.eu

Kontaktní osoba

Ing. Dušan Palacký

Mobil: +420 602 531 912
E-mail: doosun@seznam.cz
Další firmy v oboru

P. S. EMBROIDERY s. r. o.

Zabýváme se výrobou reklamních a klubových šál ve standardních i atypických rozměrech. Dodáváme pletené žakárové šály, pletené šály, tištěné šály, minišály, reklamní a klubové šály i bezešvé šály pro sublimační potisk. Nabízíme strojní vyšívání nejrůznějších nášivek i výrobu vlajek.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.