• Detail firmy

Ing. Dušan Müller

Základní popis

Výroba pelet zpočívá v lisování dřevěné drtě vyrobené z pilin a hoblin, bez jakýchkoliv příměsí pojiv či chemie. Tudíš jsou pelety ekologické vyráběny na bázi přírodních, obnovitelných zdrojů a jejich výroba nezatěžuje přírodu.

Adresa

Brázdimská 1576
250 01 Stará Boleslav

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75852705
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Pelety

Výroba a prodej pelet. Nabídka peletovacích kotlů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 451 478
E-mail: dusan.muller@seznam.cz
WWW: www.vappelet.webnode.cz

Kontaktní osoba

Ing. Dušan Müller - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Radek Vitner

Zajišťujeme realizace ústředního topení, rekonstrukce ústředního topení, kotelen a automatických kotlů na tuhá paliva. Rekonstruujeme rovněž koupelny a bytová jádra včetně rozvodů vody, plynu a topení. Zrekonstruujeme Vám kotelnu na kotlíkovou dotaci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

KAČÍREK - TOPENÍ s.r.o.

Specializujeme se na prodej, montáž a servis kotlů české značky ATMOS. Tyto kotle jsou plně v souladu s možností čerpání dotace. Zajistíme odborné poradenství při výběru i zaškolení do obsluhy kotlů. Provozujeme kamennou prodejnu v Netvořicích a výborně zásobený internetový obchod.