• Detail firmy

Ing. David Zvonek

Základní popis

Společnost se zabývá prodejem a servisem počítačů, notebooků, softwaru a hardwaru. Nabídka pozáručních oprav PC a notebooků všech značek.

Adresa

Boněcko I 141
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75797151
DIČ:  CZ7911014155
Rok založení:  2005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej a oprava počítačových sestav, notebooků, serverů, UPS, softwaru, hardwaru, tiskáren a příslušenství k výpočetní technice. Dále nabízí pozáruční servis, tvorbu www prezentací, záchrana dat z HDD, USB flash disků, vzdálená správa PC, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 338 564
E-mail: info@servis-zlin.eu
WWW: www.servis-zlin.eu
Skype: david.zvonek

Kontaktní osoba

Ing. David Zvonek - Majitel

Další firmy v oboru

RETON, spol. s r. o.

Prodej a opravy průmyslových LCD monitorů a obrazovek pro průmyslové aplikace, obráběcí stroje a bankomaty. Výroba a prodej ručně foukaného skla. Prodej lisovaného skla. Pískování skla a keramiky - logotypy, nápisy. Vlastní grafické studio.

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.