• Detail firmy

Ing. David Majer

Základní popis

Nabízíme měření radonu na pozemcích pro stavební povolení či v budovách pro kolaudaci a rekonstrukci. Provádíme návrhy protiradonových opatření. Měření provádíme v těchto lokalitách: Jižní, Západní, Střední Čechy a Hlavní město Praha

Adresa

Velká Turná 76
386 01 Velká Turná

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74367714

Výrobky, činnosti

Měření radonu

Kontaktní údaje

E-mail: radonline@radonline.cz
WWW: www.radonline.cz

Kontaktní osoba

Ing. David Majer - Majitel

Mobil: +420 724 212 000
E-mail: radonline@radonline.cz
Další firmy v oboru

Ing. Kateřina Podhrázská - Účetnictví

Nabízíme kompletní účetní servis pro OSVČ, podnikatele i neziskové organizace v Jihočeském kraji a na Vysočině. Specializujeme se především na externí účetnictví, díky kterému svým klientům výrazně šetříme čas a náklady spojené s vedením účetnictví. Kromě účetních služeb zajišťujeme rovněž finanční analýzy, vypracování účetních vnitropodnikových směrnic nebo zastupování při jednání s úřady apod.

Trnka projekt s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování dotace Nová zelená úsporám a Kotlíkových dotací. Dále pro Vás rádi zpracujeme Průkaz energetické náročnosti budov, energetický audit nebo energetický posudek. V neposlední řadě se zabýváme projekcí - zpracujeme pro Vás projekty vzduchotechniky, vytápění, kanalizace. Působíme v Jihočeském, Plzeňském a Středočeském kraji, na Vysočině a v Praze.

CZ PROFI - SERVIS s.r.o.

Naše společnost se zabývá zpracováním dotačních projektů. Zajišťujeme komplexní zpracování projektů financovaných z dotací z EU. Nabízíme dotační projekty pro obce, firmy, živnostníky. Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.