• Detail firmy

Ing. David Kail

Základní popis

Provádíme akustická měření. Provádí hlukové audity

Adresa

Bělohorská 210/131
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40663396

Výrobky, činnosti

Hlukové audity

Kontaktní údaje

E-mail: kail@akustickecentrum.cz
WWW: www.akustickecentrum.cz

Kontaktní osoba

Ing. David Kail - Majitel

Mobil: +420 603 525 620
Další firmy v oboru

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.

Büsscher & Hoffmann s.r.o.

Dodáváme hydroizolační asfaltové pásy z modifikovaného a oxidovaného asfaltu z výroby mateřského závodu v Rakousku. Nabízíme mPVC fólie pro hydroizolace střech a spodní stavby. Na trhu v České republice působíme již více než 20 let.