• Detail firmy

Ing. David Javorský - KST STAVBY s.r.o.

Základní popis

Stavební firma zajišťující komplexní služby v oblasti bytové, občanské a průmyslové výstavby. Mezi služby patří projekce, realizace staveb,dřevostavby

Adresa

Řípec 135
391 81 Řípec

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28140532

Výrobky, činnosti

Služby v oblasti bytové a průmyslové výstavby

Stavební firma zajišťující komplexní služby v oblasti bytové, občanské a průmyslové výstavby. Mezi služby patří projekce, realizace staveb, dřevostavby, střechy, drobné zahradní stavby. Realizujeme vše od hrubých staveb až po stavby na klíč.

Kontaktní údaje

E-mail: info@kststavby.cz
WWW: www.kststavby.cz

Kontaktní osoba

Ing. David Javorský - Jednatel

Mobil: +420 722 616 602

Pobočky

KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o.
Soběslavská 3135
390 05 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.

Boxy pro koně Vrchota

Vyrábíme na zakázku venkovní i vnitřní boxy pro koně, parkurové prvky a kolotoče pro koně. Zhotovujeme stáje a stájové přístřešky pro koně, pastevní přístřešky a kotce pro zvířata. Zároveň se věnujeme zámečnictví, truhlářství a tesařství.

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.