• Detail firmy

Ing. David Hruda

Základní popis

Poskytujeme veškeré práce v elektrotechnice: projekty elektromontáže revize elektro i hromosvodů revize spotřebičů revize strojů a zařízení montáže alarmů montáže kamerových systémů anténní systémy satelitní TV

Adresa

Skuherského 1290/5
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87487357
DIČ:  CZ6910071245

Výrobky, činnosti

Revize spotřebičů

Kontaktní údaje

E-mail: david@elektro-hruda.cz
WWW: www.elektro-hruda.cz

Kontaktní osoba

Ing. David Hruda - Majitel

Telefon: +420 602 975 318
E-mail: david@elektro-hruda.cz
Další firmy v oboru

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.

Martinec a syn - elektroinstalace

Zabezpečujeme komplexní služby související s elektroinstalací, např. revize elektrických zařízení, instalaci elektrických topných systémů, využití LED svítidel, rekonstrukce elektroinstalací a další práce.

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.