• Detail firmy

Ing. David Doskočil

Základní popis

Postavíme, i s riziky si poradíme. Výstavba rodinných domů i tradičních roubenek, rekonstrukce, zateplování bytového domu, dozorování staveb.

Adresa

Dašická 1769
530 03 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74996185

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 372 903
E-mail: ddoskocil@email.cz
WWW: www.ddoskocil.webnode.cz

Kontaktní osoba

Ing. David Doskočil - Majitel

Další firmy v oboru

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Václav Vorlíček

Činnost firmy je zaměřena na montáže sádrokartonu, realizace minerálních podhledů a půdní vestavby. Provádíme rovněž zámečnické práce.

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.