• Detail firmy

Ing. Daniela Klimešová

Základní popis

Nabízíme stavby interiérových krbů na klíč, kachlových kamen a komínů s revizí. Prodáváme krbová kamna, vložky a specializované materiály.

Adresa

V mokřinách 177/17
147 00 Praha 4 - Hodkovičky

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74112724

Výrobky, činnosti

Nabízíme stavby interiérových krbů na klíč

Nabízíme stavby interiérových krbů na klíč, kachlových kamen a komínů s revizí. Prodáváme krbová kamna, vložky a specializované materiály.

Kontaktní údaje

WWW: www.krbyberka.cz

Kontaktní osoba

Ing. Daniela Klimešová - Majitel

Mobil: +420 728 979 236
E-mail: krbyberka@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.

REMKO s.r.o.

Naše firma zajišťuje prodej a pronájem s následnou montáží klimatizačního a vzduchotechnického zařízení. Specializujeme se na oblast chlazení - klimatizační stroje, vytápění - topidla a čerpadla a vysoušení - odvlhčovače